Kim jesteśmy?

Doświadczonym zespołem, wyspecjalizowanym w tworzeniu dla klienta kompleksowych kampanii marketingowych, PR i employer brandingowych , ukierunkowanych w 100% na sprzedaż B2B.

Zyskaj Marketing Managera i doświadczony zespół marketingowy.

Niezależnie od tego jak zaawansowane są działania marketingowe w Twojej firmie płynnie włączymy się w ich realizację.

Współpracując z nami zyskujesz profesjonalnego interim managera ds. marketingu, doświadczony zespół odpowiedzialny za konkretne działania, których w tym momencie potrzebuje Twój biznes lub pojedynczą usługę z zakresu PR czy marketingu.

0
wyspecjalizowanych marketerów
0 +
lat doświadczenia na rynku
0 +
zrealizowanych kampanii
0 +
wygenerowanych leadów

Dlaczego SmartCampaign?

Specjalizujemy się w sektorze biznesowym

Doskonale znamy potrzeby promocyjne firm oferujących rozwiązania dla biznesu, ale nie tylko.

Jesteśmy zorientowani na sprzedaż

Promujemy, aby realnie sprzedawać produkty i usługi naszych klientów.

Oferujemy atrakcyjny system rozliczeń

Rozliczamy się za to, czego w danym momencie potrzebuje nasz klient.

Tworzymy kampanie dostosowane do potrzeb

Nie opieramy się na szablonach, ale na działaniach, których nasi klienci naprawdę potrzebują

Nasze kampanie

Zobacz przykłady działań marketingowych, które możemy zrealizować w Twojej firmie

Nasze wartości

W biznesie kierujemy się jasnymi zasadami, które pozwalają naszym klientom dynamicznie się rozwijać .

KOMUNIKACJA

Jesteśmy dumni z naszej szybkości reakcji. Niezależnie od wielkości projektu, możemy poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz!

PRZEJRZYSTOŚĆ

Będziesz mieć pełny dostęp do gromadzonych przez nas danych, aż do poziomu szczegółowego oraz będziesz otrzymywać regularne, przejrzyste raporty.

INNOWACJE

Rozumiemy, że digital marketing jest w ciągłym ruchu. Zawsze staramy się wyprzedzać konkurencję i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami.

WIEŹ

Niezależnie od wielkości projektu, szybko przekonasz się, że bardzo zależy nam na Twoim sukcesie. Twoje cele stają się naszymi celami i to nas napędza.

Nasz zespół

Wywodzimy się z branży medialnej. Znamy ją od podszewki, dlatego nasze działania marketingowe są tak skuteczne!

ANNA
FRĄCKOWIAK
Dyrektor zarządzająca

Prawie 20-letnie w branży medialnej zdobyte w mediach regionalnych (Polska Presse) i branżowych (Forum Media Polska). Wieloletnia redaktor czasopism drukowanych i online (m.in. “Nowoczesny Magazyn”, “Facility Manager”, “Outsourcing Magazine”) oraz organizator eventów (m.in. Kongres Modern Warehouse, Warsztaty LogDay czy Kongres Facility Management). Od dwóch lat przekłada wiedzę i doświadczenie zdobyte w poprzednich organizacjach na strategie marketingowe takich firm jak RITS Professional Services oraz Farada Group.

AGATA
NOWACKA
Marketing Manager

Od 14 lat związana ze sprzedażą i marketingiem. Początkowo zdobywała doświadczenie w branży farmaceutycznej obsługując sieci apteczne. Następnie w branży wydawniczej odpowiadała za sprzedaż, promocję i organizację eventów branżowych. Współtworzyła projekty dla branży logistycznej, produkcyjnej i e-commerce, co pozwoliło jej bardzo dobrze poznać potrzeby marketingowe i sprzedażowe klientów. Działa we wszystkich kanałach promocji, dzięki czemu jest w stanie optymalnie dobrać jej na potrzeby kampanii klienta.

MAGDALENA
LIBISZEWSKA
PR Manager

Od ponad 13 lat związana z branżą medialną. W wydawnictwie Forum Media Polska pełniła funkcję redaktora i project managera łącząc wartościowy content, potrzeby marketingowe i współpracę z licznymi organizacjami branżowymi. Odpowiadała za projekty wydawnicze (m.in. magazyny „Logistyka a Jakość”, „Nowoczesny Magazyn”, portale internetowe) oraz projekty eventowe (m.in. Kongres Nowoczesnego Magazynu, Kongres Łańcucha Dostaw). W życiu zawodowym i prywatnym najbardziej ceni sobie kreatywność i pasję.

KAROLINA HAJSCEWICZ
Manager ds. marketingu

Manager ds. marketingu, kierująca działaniami promocyjnymi w celu zwiększenia sprzedaży oraz budowania świadomości i pozycjonowania marki dla sektora Digital Media, Tech i IT. Od wielu lat zajmuje się tworzeniem wielokanałowych kampanii i koncepcji kreatywnych, które wspierają generowanie popytu i sprzedaży. Specjalizuje się w opracowaniu ogólnego planu marketingowego dla klienta, projektowaniu kampanii i generowaniu pozytywnego zwrotu z inwestycji w kanały promocyjne wspierające sprzedaż.

MARTA LEWANDOWSKA
Lead Generation Manager

Ekspert w zakresie generowania leadów, tworzący strategie, kampanie, inicjatywy mające na celu zwiększenie pozyskiwania klientów i Identyfikacja kanałów generowania potencjalnych klientów, opracowywanie strategii, wdrażanie i ocieplanie kontaktów, które przekształcają się w klientów. Specjalista w zarządzaniu procesem tworzenia bazy danych klientów i używania ich do tworzenia ciągłych i doraźnych kampanii generowania potencjalnych klientów za pośrednictwem różnych kanałów zarówno offline, jak i online, mające na celu zwiększenie sprzedaży i konwersji.

BARTOSZ BIELEWICZ
Lead Generation Specialist

Ekspert od rynków nordyckich, zdobył swoje doświadczenie poprzez wieloletnie mieszkanie tam, posługujący się językiem szwedzkim. Swoje doświadczenie budował w wielu branżach takich jak finanse, marketing czy tez branża budowlana co pomaga mu w zakresie generowania leadów i jak tworzeniu kampanii i strategii mających na celu pozyskanie nowych klientów.

TYMOTEUSZ LEWY
Lead Generation Specialist

Dynamiczny specjalista ds. generowania leadów z pasją do innowacji i globalną perspektywą. Wyposażony w doświadczenie w Międzynarodowym Marketingu i nieustające pragnienie nauki. Jego podróż obejmuje różnorodne krajobrazy, od Kanady po Danię, podsycając fascynację nowymi technologiami, takimi jak blockchain. Ma historię sukcesu w budowaniu relacji z klientami. Jako językowy adept, płynnie posługuje się językiem angielskim, średnio zaawansowanym niemieckim i polskim. Poza pracą jest zapalonym graczem w hokeja na lodzie.

OLEKSANDRA BILOKIN
Lead Generation Specialist

Specjalistka w zakresie generowania leadów z trzyletnim stażem w branży. Jej specjalność to tworzenie spersonalizowanych strategii, które łączą firmy z ich idealnymi odbiorcami. Przez całą swoją karierę konsekwentnie dostarczała wysokiej jakości leady, napędzając wzrost i tworząc znaczące połączenia dla swoich klientów. Jako dynamiczna profesjonalistka, Oleksandra łączy najnowsze narzędzia cyfrowe ze swoim wnikliwym podejściem, aby zapewnić mierzalne wyniki. Jej zaangażowanie i pasja są widoczne w każdej kampanii, którą podejmuje.

Jak możesz z nami współpracować?

Oferujemy kilka pakietów do wyboru, w zależności od potrzeb w danym momencie. Decyzja należy do Ciebie.

Zewnętrzny dział marketingu
OUTSOURCING Korzystaj z kompetencji specjalistów
 • Marketing Manager
 • PR Manager
 • Specialista SEO
 • Social Media Manager
 • Grafik
 • Programista
 • Filmowiec
Personalizowany pakiet usług
ABONAMENT Skomponuj swój abonament
 • Usługi Public Relation
 • Digital marketing
 • Projekty i produkacja materiałów promocyjnych
 • Analiza rynku i konkurencji
 • Identyfikacja wizualna
 • Pozycjonowanie www
Usługi na zamówienie
ZLECENIA Znaleć nam poszczególne prace
 • Przygotować teksty na www
 • Stworzyć/zoptymalizować stronę www
 • Zaprojektować logotyp, stopkę prezentację
 • Napisać artykuł, notkę prasową
 • Zaprojektować grafiki, ulotki, plakaty
 • Przygotować film promocyjny
 • Zrealizować kampanię promocyjną

UZUPEŁNIJ SWÓJ PAKIET

o działania z zakresu pozyskiwania klientów
LEAD GENERATION
 • Badanie potencjału sprzedażowego oferty
 • Kampanie promocyjne mające na celu pozyskiwanie potencjalnych klientów
 • Budowanie relacji z klientami
 • Koordynacja spotkań sprzedażowych

Opinie naszych klientów

Jesteśmy otwarci na nowe projekty

Masz pomysł? Porozmawiajmy!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Jesteś zainteresowany/a współpracą?

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.